norge.pngfinlands-flagga.pngClick here for information about Ingold glass pH catheters

Tillbaka till startsidan

 

Gastroenterologi Urologi/Gynekologi Neurologi Sömn/PSG Nasofaryngoskop Om oss
Tillverkare Kontakta oss

Sök

SynMed Medicinteknik AB

Katrinebergsvägen 6, 8tr

117 43 Stockholm

Tel: 08-760 83 00

Fax: 08-760 59 90

info@synmed.se

Aktuella kurser & möten

Alla aktuella kurser och möten inom som vi är med på. Läs mer >

ISO-13485_2016-black-TM.jpg 

 

Kontakta oss

contact

 

För information om SynMed eller våra produkter kontakta oss gärna via epost eller telefon.

 

 

SynMed Medicinteknik AB

 

 

SynMed Medicinteknik AB

Katrinebergsvägen 6

117 43 Stockholm

 

Telefon: 08-760 83 00

 Telefax: 08-760 59 90 

info@synmed.se

 

Klicka här för att få en vägbeskrivning till oss.

 

 

 

 

 

 

Urodynamik och gastroenterologi

Per Gezelius (VD)

Mobil: 070-325 73 95

per.gezelius@synmed.se

 

 

Order och försäljning

Mats Svensson

Mobil: 070-862 07 27

mats.svensson@synmed.se

 

 

Finland

Jukka Hellström

Mobil: + 358 45 6124470

jukka.hellstrom@synmed.se

Norge

Nina Brunell

Mobil: +47 453 91 000

nina.brunell@synmed.se 

Neurodiagnostik och magnetstimulering

Mikael Gehlen (Försäljningschef)

Mobil: 070-207 07 03

mikael.gehlen@synmed.se

 

 

Service och support

Mats Delin

Mobil: 070-311 42 98

mats.delin@synmed.se

 

Produktspecialist

Annika Eriksson

Mobil: 073-595 57 49

annika.eriksson@synmed.se

 

Danmark

Ellis Bastian

Mobil: +45 53 55 01 00

ellis.bastian@synmed.dk 

Monica Broch

Mobil: +45 21 46 88 58

monica.broch@synmed.dk